Контакт-центр 031 248-83-04
 
Контакт-центр 031 248-83-04

Питання та відповіді

Чи потрібно повідомляти газове господарство про заміну газового обладнання на аналогічне?

Якщо Ви хочете замінити газове обладнання на аналогічне, навіть якщо його потужність та місце розташування не змінюється, Вам необхідно обов’язково звернутися в службу ВБГО Вашої філії ПАТ «Закарпатгаз» (Контакти у розділі "Наші служби"). Спеціалісти газового господарства виконають всі роботи та оформлять необхідні документи. У випадку заміни газового обладнання без участі спеціалізованого підприємства та оформлення відповідної документації  ПАТ «Закарпатгаз» буде змушене  відключити Вас від системи газопостачання.
пп. 3.2.3,4.5.7 ПБСГУ (тільки для населення, так як проекти комунально-побутових та промислових об’єктів підлягають експертизі та реєстрації в теруправлінні Держгірпромнагляду)
п. 6. Постанови КМУ від 9 грудня 1999 р. № 2246 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання»

Чому заборонено одночасно користуватись димохідними газовими приладами (котлом, колонкою) і витяжкою?

Хто має право знімати пломби з лічильника газу?

Чому та кому необхідно встановлювати сигналізатори загазованості

Які документи необхідно надати для переоформлення особового рахунку у випадку зміни власника квартири

  • Телефон приймальної:
    +380 312 61 94 02
    E-mail: office@zkgas.com.ua

    Наша адреса:
    м. Ужгород, вул. Погорєлова, буд. 2