Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304
26.07.2018 / 14:52
Як обладнати газові лічильники засобами дистанційної передачі даних
Усі комерційні споживачі повинні обладнати свої лічильники приладами дистанційної передачі даних про обсяги споживання газу. Відповідні вимоги встановлені державним регулятором НКРЕКП у Кодексі газорозподільних систем, затвердженим Постановою НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 року у зв’язку з переходом на добове балансування газу.
У цій публікації ви знайдете всю необхідну інформацію щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних власного вузла обліку природного газу. У цій публікації ви знайдете всю необхідну інформацію щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних власного вузла обліку природного газу. ФОТО: 104.ua

Куди звертатися

Консультації з питань облаштування вузла обліку засобами дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів ПАТ «Закарпатгаз». Контакти Центрів обслуговування можна знайти в розділі Контакти наших служб або дізнатися в Контакт-центрі за номерами телефонів +380 (0312) 48 83 04 або (067) 01 03 104.

Тут ви отримаєте усю необхідну інформацію, а також зможете написати заяву на розробку робочого проекту та замовити роботи з монтажу цього обладнання та його налагодження. Зазначимо: розробку проекту та роботи з монтажу та параметризації обладнання можна замовити й в іншої спеціалізованої проектної/монтажної організації, що має право на виконання таких робіт.

Із зразком заяви на розробку робочого проекту та виконання монтажних та налагоджувальних робіт можна ознайомитися нижче.

Хто за законом повинен облаштувати комерційні вузли обліку модемами та у які терміни?

Процедура облаштування комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних

Джерело: