Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

До уваги клієнтів

29.08.2018 / 12:06

Через ремонтні роботи на магістральному газопроводі тимчасово припинять газопостачання через ГРС «Жнятино»

З 12 по 15 вересня поточного року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт фахівцями Закарпатського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів (ПАТ «Укртрансгаз», філія УМГ «Прикарпаттрансгаз») на газопроводі високого тиску, буде тимчасово припинено газопостачання окремих населених пунктів Мукачівського та Берегівського районів.
Фахівці Закарпатського ЛВУМГ проведуть ремонтні роботи на газопроводі високого тиску (ГРС "Жнятино"). Фахівці Закарпатського ЛВУМГ проведуть ремонтні роботи на газопроводі високого тиску (ГРС "Жнятино"). ФОТО: 104

Як повідомив головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський, газопостачання на період проведення ремонтних робіт на газопроводі високого тиску, що будуть проводитися  фахівцями Закарпатського ЛВУМГ буде припинено у наступних населених пунктах:

Мукачівський район: Горонда, Баркасово, Дерцен, Жнятино, Нижній Коропець, Серни, Чомонин.

Берегівський район: Горонглаб, Батрадь, Гетен, Попово, Косонь, Шом, Запсонь, Каштаново, Рафайново, Гать, Гут.

Відновлення газопостачання у вищевказаних населених пунктах буде проводитися фахівцями ПАТ «Закарпатгаз» по завершенні ремонтних робіт на магістральному газопроводі високого тиску. Про початок відновлювальних робіт та повне відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Теги:
Джерело: