Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304
09.02.2018 / 10:42
До уваги непобутових споживачів природного газу
ПАТ «Закарпатгаз» нагадує власникам комерційних вузлів обліку газу (непобутовим споживачам) про необхідність своєчасного облаштування засобами дистанційної передачі даних лічильників газу, що є складовими такого вузла. Такий порядок визначається Кодексом ГРС, затвердженим Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року.
Необхідність своєчасного облаштування засобами дистанційної передачі даних для непобутових споживачів - вимога Кодексу ГРС. Необхідність своєчасного облаштування засобами дистанційної передачі даних для непобутових споживачів - вимога Кодексу ГРС. ФОТО: ПАТ "Закарпатгаз"

Заходи з облаштування засобами дистанційної передачі даних, відповідно до вимог Кодексу ГРС, мають бути виконані у чітко визначені документом строки – до 27.05.2018 року.

Організація й облаштування комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних здійснюється у порядку, визначеному п. 3, 4 глави 3 розділу Х Кодексу ГРС, а з технічними вимогами до засобів ДПД клієнти завжди можуть ознайомитися на офіційній сторінці ПАТ «Закарпатгаз» у розділі «Вимоги до дистанційної передачі даних».

У цьому ж розділі можна завантажити необхідну документацію та технічні завдання для вузлів на базі побутового та промислових лічильників газу.

Алгоритм встановлення засобу дистанційної передачі даних

  • Необхідно отримати в ПАТ «Закарпатгаз» технічне завдання на проектування та облаштування засобами ДПД (можна завантажити тут);
  • Внести відповідні зміни у робочий проект та погодити його;
  • Придбати необхідне обладнання, провести монтаж засобів ДПД, налагодити канали зв’язку і передачі даних, перевірити достовірність зчитаних даних;
  • За участі Оператора ГРМ забезпечити прийняття в експлуатацію засобу ДПД та отримати відповідний акт.

Якщо технічні можливості не дозволяють облаштувати лічильники газу засобами ДПД

Що потрібно знати про дистанційну передачу даних та до кого звернутися?

Джерело: