Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

До уваги клієнтів

13.09.2017 / 09:14

ПАТ «Закарпатгаз» проводить роботи на газопроводі по вулиці Закарпатській в Ужгороді

Фахівці Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» проводять аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі низького тиску Ду 57 мм по вулицям Добролюбова-Закарпатській в обласному центрі.
Газовики проводять аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі низького тиску на розі вулиць Добролюбова-Закарпатської в обласному центрі. Газовики проводять аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі низького тиску на розі вулиць Добролюбова-Закарпатської в обласному центрі. ФОТО: ПАТ "Закарпатгаз"

Як повідомив головний інженер Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Богдан Библик, на час проведення робіт на вказаному газопроводі припинено газопостачання 76 споживачам будинків № 6 й 28 вулиць Добролюбова та Закарпатської відповідно.

Аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі тривають. Про їх завершення буде повідомлено додатково. Відновлення газопостачання заплановано на 15.00 за к. ч.

ПАТ «Закарпатгаз» закликає клієнтів з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей та сприяти газовикам у доступі до помешкань під час відновлення газопостачання.

Джерело: