Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

До уваги клієнтів

27.12.2019 / 15:15

У Сваляві відкрили 100-ий в Україні Центр обслуговування споживачів газу

У Закарпатті він — четвертий за рахунком

  • "Перший такий центр відкрився на початку липня 2016 року у Чернігові. Минуло 3,5 роки, і ми маємо честь відкривати 100-тий ЦОК у нас в Закарпатті. Центри обслуговування клієнтів прийшли на зміну старим абонвідділам. І переваг у таких перетвореннях — безліч", — сказав голова правління АТ "Закарпатгаз" Віталій Шатило, перерізавши символічну стрічку і запросивши всіх всередину.

Разом з ним відкрили ЦОК голова Свалявської райдержадміністрації Роман Тарабій та заступниця голови Свалявської районної ради Клара Стегура.

Центри обслуговування клієнтів від групи компаній РГК — це світлі і просторі приміщення, автоматизована електронна черга, інформаційне табло, монітори для зручності пошуку необхідних даних. Менеджери приймають споживача буквально через кілька хвилин після того, як він отримав талончик з електронної черги.

  • “Я сьогодні прийшла, адже треба перереєструвати документи. Неочікувано потрапила на подію. Давно не зверталася в газове і навіть не знала, що тут такі зміни. А тут так гарно: м’які і зручні дивани, кулери з водою і навіть вай-фай. Європа!”, — поділилася враженнями відвідувачка Олена Ковач.

Адміністратор Центру обслуговування може надати консультацію з певних питань ще на етапі, поки споживач чекає на свою чергу. Зокрема, зареєструвати у зручних сучасних сервісах: “Особистому кабінеті” або “Вайбер-боті”. Може допомогти провести оплату через платіжні термінали.

Загалом у Центрі обслуговування клієнтів у Сваляві, як й інших центрах по Україні, можна отримати ряд послуг.

  • “Найбільш затребуваними послугами на сьогодні є: укладання договорів на розподіл газу, видача довідок, консультації за особовим рахунком, оформлення технічної документації на підключення до газової мережі, заміни газових приладів чи їх ремонту”, — розповіла начальник Управління клієнтського сервісу Тетяна Королович.

Новий формат надання послуг допоможе підвищити якість клієнтського сервісу та стати ближче до споживачів, а також спростити зворотній зв’язок між АТ "Закарпатгаз" та користувачами природним газом.

Працюватиме Центр обслуговування клієнтів у Сваляві за адресою: вул. Достоєвського, 20/1.

Робочі дні: з понеділка по п’ятницю.
Години роботи: з 8:00 до 17:00 без перерви.

 

Джерело: