Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

До уваги клієнтів

07.02.2020 / 17:51

Закарпатці можуть особисто задати питання працівникам АТ "Закарпатгаз"

Відкриті зустрічі відтепер будуть традиційними
У центр обслуговування клієнтів - можна приходити із собакою У центр обслуговування клієнтів - можна приходити із собакою ФОТО: АТ "Закарпатгаз"

Відкриті зустрічі з споживачами провели у центрі обслуговування клієнтів АТ «Закарпатгаз». Найактуальніше питання нині – тариф на розподіл. Про нього і говорили цього разу. Споживачі мали змогу задавати питання, які їх турбують. Відповідали – представники керівництва товариства. А саме про те, що впливає на вартість доставки газу, як її вирахувати.

Відвідувачі цікавилися і утриманням мереж. Спеціалісти пояснили, чому так важливо, аби це робили професіонали своєї справи. Робота яких полягає у постійній підтримці правильного рівня тиску в трубах, запобіганню аварійних ситуацій та, якщо такі виникнуть, якомога швидшої ліквідації аварій.

Цього разу одна споживачка прийшла із своїми домашніми улюбленцями – двома собаками. У центрі обслуговування клієнтів приймають навіть із чотирилапими – їх не потрібно залишати чекати на вулиці. Раді і клієнтам і їхнім улюбленцям.

 

 

Джерело: