Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

До уваги клієнтів

18.06.2019 / 17:33

До уваги водіїв: рух вулицею Капушанська в Ужгороді обмежений

Частина вулиці Капушанської, у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт із заміни газопроводу, частково перекрита.
Ремонтні роботи по вулиці Капушанській в Ужгороді Ремонтні роботи по вулиці Капушанській в Ужгороді ФОТО: АТ "Закарпатгаз"

Таким чином, рух автотранспорту від перехрестя Капушанської та Грушевського до перехрестя вулиць Капушанської та Погорєлова ускладнений, а періодами взагалі неможливий.

Роботи здійснюють працівники АТ "Закарпатгаз" в рамках реалізації інвестиційної програми та є узгодженими з усіма необхідними інстанціями.

«Загалом роботи із заміни газопроводу розпочалися 7 травня. На ділянці між Грушевського та Погорєлова – сьогодні. Орієнтовно роботи на цій ділянці триватимуть 2-3 дні. Радимо за можливості планувати своє пересування містом, використовуючи інші вулиці», – прокоментував начальник ужгородського відділення АТ «Закарпатгаз» Богдан Библик.

АТ «Закарпатгаз» звертається до ужгородців та гостей міста з проханням із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

 

Джерело: