Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

04.10.2018 / 10:55

«Закарпатгаз» проведе місячник з пропаганди безпечного користування газом у побуті

Проведення Місячника з пропаганди безпечного користування газом у побуті традиційно збігається із наближенням холодів. Щороку, напередодні початку опалювального сезону фахівці газової компанії проведять низку заходів з інформування споживачів області про правила безпечного поводження з газовими приладами. Насамперед зусилля газовиків спрямовані на проведення занять із учнями молодших класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області.
Фахівець "Закарпатгазу" проводить навчання з школярами. Фахівець "Закарпатгазу" проводить навчання з школярами. ФОТО: ПАТ "Закарпатгаз"

Під час інформаційної кампанії, яка триватиме з 1-го по 15-те жовтня, фахівці «Закарпатгазу» проведуть лекції серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з питань безпечного користування газом та посилять роз’яснювальну роботу серед клієнтів, які завітають до Центрів обслуговування.

Місячник безпечного використання газу у побуті – це комплекс заходів, які газорозподільна компанія щорічно проводить перед початком опалювального сезону для того, щоб нагадати споживачам правила безпечного поводження з природним газом у побуті. Метою його проведення є запобігання нещасним випадкам під час користування газовими приладами в холодну пору року. Усі заходи, які проводять працівники компанії, спрямовані на ознайомлення споживачів природного газу Закарпатської області з вимогами правил безпечного користування побутовими газовими приладами.

«На жаль, переважна більшість нещасних випадків трапляється саме через нехтування людей своєю безпекою. Тому проведення навчань зі школярами є невід’ємною складовою пропаганди місячника безпечного використання газу у побуті. З року в рік ми розповідаємо їм про правила поводження з газом, вчимо, як правильно та безпечно користуватися газовими приладами, нагадуємо, що залишати без нагляду працюючі прилади неможна. Нагадуємо, куди необхідно звертатися при виникненні тих чи інших проблем. Ми щиро вдячні вчителям та батькам, які допомагають нам у цьому», - наголошує головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Незнання і недотримання елементарних правил безпечного користування газом у побуті може призвести до отруєнь чадним газом, вибухів і пожеж. Зокрема найбільш небезпечним є саме отруєння продуктами згоряння – чадним газом. Запобігти йому легко, якщо дотримуватися елементарних правил безпеки.

Завжди пам’ятайте прості, але надзвичайно важливі правила поводження з газовими приладами. Нагадайте їх своїм рідним та близьким – це допоможе запобігти нещасним випадкам при користуванні газовими приладами в побуті, збереже життя та здоров’я. Власним прикладом покажіть молодшим членам родини необхідність дотримання правил безпечного користування газом.

Джерело: