Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

11.11.2019 / 14:51

Аварійники-газовики продемонстрували злагоджену роботу під час тренувань

Навчання з безпеки для дітей — в пріоритеті діяльності нашого підприємства.
Машина АДС під'їхала вчасно Машина АДС під'їхала вчасно ФОТО: АТ "Закарпатгаз"

Тому фахівці аварійно-диспетчерської служби АТ «Закарпатгаз» долучилися до активностей, що проводилися на базі ужгородської ЗОШ №3. Там довелося гасити пожежу й проводити евакуацію дітей та педколективу. Звісно, що пожежа була умовною, а евакуація — тренувальною.

За легендою пожежа виникла в одному з класів. Загалом довелося евакуювати 530 учнів та 65 працівників навчального закладу.

«Коли стається не тренувальна, а реальна ситуація, доводиться працювати швидко і професійно, адже від цього, у першу чергу, залежить безпека громадян. На базі нашого підприємства постійно проводяться навчання. А під час таких, скажімо зовнішніх, навчань відпрацьовується злагоджена взаємодія між різними службами», — прокоментував слюсар аварійно-диспетчерської служби АТ "Закарпатгаз" Михайло Мателешко.

Аварійно-диспетчерська служба працює щодня у цілодобовому режимі. В Ужгороді за 12 днів листопада аварійники виїхали на 87 викликів.

Абсолютно всі фахівці щомісяця, відповідно до плану, проходять тренувальні заняття. Ці навчання максимально наближені до реальних умов. Крім навчань персоналу, на базі АТ "Закарпатгаз" періодично проводяться "Уроки безпеки" для дітей.

 

Джерело: