Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

20.12.2018 / 16:30

Діти працівників ужгородського ЦОКу подарували свято пенсіонерам

Здати макулатуру і зробити дві хороші справи одночасно вирішили працівниці Центру обслуговування клієнтів ПАТ “Закарпатгаз”. Бо ж, здавши папір на переробку (а, значить, будучи екосвідомими), вдалося отримати певну суму. До виручених коштів ще трохи додали і придбали фрукти та солодощі, які передали в Ужгородський будинок пристарілих. Та ще й як передали! З концертом, усмішками і гарним настроєм. А допомогли їм у цьому... власні діти.
Подарунки придбали за кошти від здачі макулатури Подарунки придбали за кошти від здачі макулатури ФОТО: ПАТ "Закарпатгаз"

Тож, спакувавши подарунки, вивчивши пісні, вірші та гуморески, відправилися до пункту призначення. Вдячна публіка уже очікувала на маленьких артистів і чемно сиділа у холі. Близько до Михайла, що грає на гітарі, сидить сивочола бабуся. Можна спостерігати, як її обличчя із серйозного і задумливого стає усміхненим та розслабленим. “Я теж колись у п’єсах грала”, — коментує інша, коли Аня завершує моновиставу.

Завершився невеличкий концерт піснею “Ой, хто, хто Миколая любить?”. Співали всі: і маленькі артисти, і мешканці будинку пристарілих.

“Те, що відбулося — заслуга дівчат, що працюють у ЦОКу в Ужгороді. І в тому, що ініціатива пішла так би мовити знизу — найбільша цінність. Нещодавно вони підійшли до мене з тим, що хотіли б створити свято комусь, хто дуже цього потребує. Бо ж нам усім у переддень Нового року та Різдва хочеться казки. Обрали будинок пристарілих. Те, що для цих людей стали миколайчиками діти, вважаю теж важливим. Ми звикли, що зазвичай дорослі створюють свято для дітей, а тут відбулося навпаки. А ще ми дуже вдячні двом юним акторам та керівниці театральної студії від громадської організації “Щасливі діти” Еллі Григор’євій за допомогу у проведенні виступу”, — зазначила начальник управління ЦОК Тетяна Королович.

 

 

 

 

Джерело: