Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

21.01.2019 / 09:45

Газопостачання жителям 15 сіл Ужгородщини та Берегівщини, які залишилися без газу в результаті аварії, відновлено

Причиною аварії стала розгерметизація зварювального шва газопроводу через зсув грунту на території села Червоне. На її ліквідацію залучили 11 одиниць спецтехніки та 58 слюсарів підприємства.
Газ відновили у всіх споживачів Газ відновили у всіх споживачів ФОТО: ПАТ "Закарпатгаз"
  •  «Ми прогнозували, що ремонтні роботи триватимуть два дні, і вже на третій проводитимемо відновлення газопостачання. На щастя, ми впоралися набагато швидше і уже у неділю о 15:00 газ був у всіх домівках, які були відключені внаслідок аварії. В першу чергу, це вдалося завдяки злагодженій і професійній роботі людей. 58 слюсарів нашого підприємства у свої вихідні дні на морозі посилено працювали, аби оселі закарпатців якомога швидше отримали газ», — прокоментував головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Всього 19 січня без газу у домівках залишилося 4298 абонентів. Це – мешканці сіл Демичі, Мала Добронь, Велика Добронь, Петрівка, Есень, Саловка, Тисауйфалу, Червоне, Тисателек, Тисаашвань Ужгородського району та смт Батьово, с.Свобода, с. Бакош, с.Данилівка, с.Бадів Берегівського району. Внаслідок аварії ніхто з мешканців не постраждав.

 

Джерело: