Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

30.09.2019 / 09:45

Газопровід на вулиці Українській в Ужгороді замінили "сліпим" методом

Сьогодні, 30 вересня, на вулиці Українській розпочинаються роботи з відновлення дорожного покриття після того, як працівники АТ “Закарпатгаз” замінили 510 метрів газової труби.
Вулиця Українська Вулиця Українська ФОТО: АТ "Закарпатгаз"
  • "Мешканці сусідніх будинків практично не помітили проведення таких важливих робіт, адже нам вдалося мінімізувати незручності для них. Тобто газ у помешканнях не відключався, рух дорогою не припинявся. Хоча спочатку все мало бути інакше, адже за попереднім проектом необхідно було повністю розрити 510 метрів цієї вулиці", — пояснив директор з капітального будівництва АТ "Закарпатгаз" Юрій Паращій. 

Працівники АТ “Закарпатгаз” повинні були прокласти нові газові труби замість старих, закопати їх, а КШЕП, відповідно до угоди, відновити дорожнє покриття. Однак, коли приступили до робіт, з’ясувалося, що можна суттєво спростити роботи, протягнувши трубу так званим “сліпим” методом. Це дало змогу не створювати людям незручності, а також здешевити роботи і перенаправити їх на інші ділянки.

В результаті на згаданій ділянці утворились так звані “острівці”, на яких і розпочали роботи працівники КШЕПу. Зі свого боку АТ “Закарпатгаз” уклав відповідні договори і перерахував необхідну суму на проведення відновлювальних робіт.

Джерело: