Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

06.02.2020 / 09:45

Можливий вибух газу в житловому будинку попередили газовики

Спеціалісти Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз» спрацювали професійно
АТ "Закарпатгаз" АТ "Закарпатгаз"

Можливий вибух газу в житловому будинку попередили спеціалісти Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз». Після детального огляду одного з приміщень у домі, де живуть четверо діток та їхня бабуся (батьки на заробітках), під час нещодавнього ремонту власник замінив сталевий газопровід, що був збудований відповідно до проекту, та самовільно замінив його на гумовий шланг, непризначений для газопостачання. Шланг він проклав через стіну поруч із димоходом від твердопаливної печі. Через постійний нагрів шланг пошкодився, а крізь утворені отвори відбувався витік газу в димохід, де проходило його спалювання.

«Унаслідок вказаних дій створилася загроза вибуху. На щастя, завдяки вчасним діям спеціалістів, трагедії вдалося запобігти», — прокоментував Андрій Ходаківський, начальник Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз».

АТ «Закарпатгаз» просить споживачів звернути увагу на цей інцидент і не нехтувати правилами безпеки. Обслуговування внутрішньобудинкових мереж мають здійснювати фахівці, які отримали на це відповідні дозволи і ліцензії, і несуть за свою роботу відповідальність. Необачність та нехтування елементарними правилами безпеки може вартувати життя.

 

 

 

Джерело: