Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

29.10.2018 / 14:11

На Виноградівщині внаслідок самовільного втручання у газову мережу відбувся спалах біля газової плити

28 жовтня о 10.57 за к. ч. в аварійно-диспетчерську службу ПАТ «Закарпатгаз» надійшло повідомлення про спалах газоповітряної суміші біля газової плити в селі Великі Ком’яти Виноградівського району.
Найбільш поширеними причинами виникнення аварійних ситуацій є недотримання споживачами правил безпеки при користуванні газом у побуті. Найбільш поширеними причинами виникнення аварійних ситуацій є недотримання споживачами правил безпеки при користуванні газом у побуті. ФОТО: 104.ua

Як повідомив начальник Виноградівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський, в приміщенні кухні у будинку, розташованому по вулиці Ватутіна у вищезазначеному населеному пункті відбувся спалах на пошкодженому гнучкому рукаві до газової плити. Як з’ясувалося, газовий прилад було встановлено самовільно, технічна документація на газифікацію оселі - відсутня.

На щастя обійшлося без жертв: потерпіла у задовільному стані, від госпіталізації відмовилася. Аварійною бригадою, що прибула на виклик припинено газопостачання та встановлено заглушку.

ПАТ «Закарпатгаз» вчергове наголошує: найбільш поширеними причинами виникнення аварійних ситуацій є недотримання споживачами правил безпеки при користуванні газом у побуті, самовільне втручання в систему газопостачання, залучення споживачами до роботи з газовими приладами сторонніх осіб, а також несправність димових і вентиляційних каналів.

Якщо в оселі відчутний запах газу – необхідно закрити газові крани, відкрити вікна. У жодному разі не можна вмикати чи вимикати електричні прилади та світло та користуватися телефоном. Вийдіть з приміщення та терміново зателефонуйте на номер аварійної служби  «104». Дотримуйтесь вказівок диспетчера, який проінструктує вас до приїзду бригади на місце.

Джерело: