Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

27.07.2017 / 16:00

ПАТ «Закарпатгаз» звернулося із заявою до правоохоронних органів

27 липня у приміщенні адміністративної будівлі Мукачівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» за ініціативи керівництва компанії представниками Головного управління Національної поліції в Закарпатській області проводяться слідчі дії.
Слідчі дії проводяться відповідно до поданої нами до правоохоронних органів заяви. Слідчі дії проводяться відповідно до поданої нами до правоохоронних органів заяви. ФОТО: ПАТ "Закарпатгаз"
  • «В інтересах слідства ми не можемо надати більше інформації щодо інциденту в Мукачівському відділенні ПАТ «Закарпатгаз»: наразі провадиться досудове розслідування, тривають оперативно-слідчі заходи. Проте по їх завершенню ми обов’язково поінформуємо громадськість про деталі інциденту», - коментує директор з безпеки ПАТ «Закарпатгаз» Олександр Енінгі. – Сьогодні можемо повідомити лише те, що слідчі дії проводяться відповідно до поданої нами до правоохоронних органів заяви».

Представники компанії співпрацюють зі слідством і надають всі необхідні документи та допомогу. Наразі поліція продовжує збирати докази та перевіряти дані.

Джерело: