Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

09.04.2020 / 16:05

Закарпатські газовики, які перебувають у зоні ризику, отримають додаткову винагороду

Третина працівників газорозподільних компаній, які, виконуючи свої обов’язки щодо безперебійної доставки газу, безпосередньо піддаються ризикам у зв’язку з епідемією COVID19, отримуватимуть надбавки до зарплати.
Газовики, які перебувають у зоні ризику, отримають додаткову винагороду Газовики, які перебувають у зоні ризику, отримають додаткову винагороду

Станом на сьогодні в АТ “Закарпатгаз” працює майже 1100 закарпатців. Значна частина з них сьогодні виконує професійні обов’язки віддалено. У штатному режимі працює майже 400 співробітників. Це — аварійники, слюсарі, які обслуговують газорозподільні пункти, диспетчери, частина працівниць Центрів обслуговування клієнтів, водії, прибиральниці. З урахуванням підвищеного ризику такі фахівці забезпечені особистими засобами захисту та дезінфекції.

Якщо говорити про всеукраїнські масштаби, то щоденно 10 тисяч фахівців газорозподільних компаній виїжджають на аварійні виклики та усунення витоків газу, а також проводять екстрені й планові ремонти для стабільного газопостачання понад 8 млн споживачів газу, лікарень і державних установ. Щоб мінімізувати ризики для здоров’я, співробітників забезпечено:

  • понад 270 тис. од. засобів індивідуального захисту (маски, окуляри, рукавички тощо);
  • понад 9,2 тис. захисних костюмів;
  • 1,3 тис. од. діагностичного обладнання.

Наразі на підприємствах проводиться комплексна дезінфекція як робочих місць, техніки, так і автотранспорту, відповідно до рекомендацій МОЗ. Всі співробітники оперативних служб, з урахуванням підвищеного ризику в період карантину, понад звичної заробітної плати отримуватимуть надбавки, передусім це стосується фахівців АДС і бригад при екстрених ремонтах.

Також, для дотримання встановлених на період карантину заходів безпеки 10 тис.співробітників газорозподільних компаній групи РГК переведені в режим вимушеного простою. Передусім це контролери та інші фахівці, які не можуть виконувати свою роботу віддалено і робота яких пов’язана з безпосереднім контактом з клієнтами. Всім працівникам цієї категорії виплачується зарплата з дотриманням норм Кодексу законів про працю України. Звичайні умови оплати почнуть діяти відразу після того, як співробітники приступлять до виконання своїх обов’язків.

Фахівці Закарпатгазу та інших газорозподільних компаній, які працюють в режимі «віддаленого робочого місця» забезпечують роботу дистанційних сервісів для клієнтів, а також оперативну діяльність підприємств. Група компаній РГК виплачує таким співробітникам гарантовану частину заробітної плати в повному розмірі.

Довідка: Регіональна Газова Компанія, до складу якої входить і АТ «Закарпатгаз», – сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

 

Джерело: