Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

16.05.2020 / 15:05

Кисневу станцію передав у обласну інфекційну лікарню колектив АТ “Закарпатгаз”

Кисневий концентратор AS074 (Centrox) MZ-30, за словами головного інфекціоніста області Михайла Поляка, дуже потрібен у лікарні.
Допомога обласній лікарні Допомога обласній лікарні

Таку станцію застосовують для додаткової кисневої терапії пацієнтам із порушеннями дихальної функції. Вона виробляє кисень для апаратів штучної вентиляції легень, а також використовується для подачі кисню хворим без застосування таких апаратів. За 1 хвилину за допомогою станції виробляється 15 літрів кисню. Величезна перевага такого апарату — у безперервності роботи.

“Переносні кисневі концентратори мають маленьку подачу кисню – до 8 літрів на хвилину. В той час хворі, які знаходяться у нас в реанімаційному відділенні або відділенні інтенсивної терапії, потребують більше 10 літрів кисню на хвилину. Ця станція якраз забезпечує цю кількість, і навіть більше”, — пояснив директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради Михайло Поляк.

Вартість станції — 900 тисяч гривень. Привезли її з-за кордону.

Рішення придбати такий апарат, аби допомогти лікарям боротися з пандемією, прийняли спільно колективом. Лікарів не тільки в ці дні, але завжди сміливо можна називати фронтовиками. Вони щодня борються за здоров’я та життя пацієнтів. Тепер їм доводиться воювати з пандемією. Цінуємо працю кожного медика і щиро вдячні за відданість професії.

 

 

Джерело: