Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

16.03.2018 / 12:41

Причиною отруєння на Собранецькій могла стати звичайна електрична витяжка на кухні

16 березня до Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні було госпіталізовано трьох дітей – мешканців обласного центру 2005, 2009 та 2014 р. н.
Одночасне користування електровитяжкою та димохідним газовим приладом категорично заборонено. Одночасне користування електровитяжкою та димохідним газовим приладом категорично заборонено. ФОТО: 104.ua

За словами головного інженера ПАТ «Закарпатгаз» Віктора Водзінського, в ніч з 15 на 16 березня поступив виклик на номер аварійно-диспетчерської служби «104». При обстеженні приміщення витоку природного газу в оселі виявлено не було, тяга у димових та вентиляційних каналах була наявна, проте фахівцями було виявлено встановлену з порушенням норм і правил безпеки електричну кухонну витяжку в приміщенні кухні – користування якою при наявному газовому обладнанні з відводом продуктів згоряння у димохід категорично заборонено.

Під час перевірки роботи димових та вентиляційних каналів при включеній витяжці була зафіксована наявність зворотної тяги. На даний момент злощасна витяжка демонтована власниками оселі.

ПАТ «Закарпатгаз» вчергове наголошує на важливості дотримання норм та правил безпеки при користуванні газовими приладами й закликає закарпатців бути максимально відповідальними й обачливими.

Нагадуємо: звичайна електрична кухонна витяжка, змонтована з порушенням норм безпеки може стати смертельно небезпечною.

Користуватися електричною витяжкою в приміщенні, де працює газовий прилад з відводом продуктів згорання в димохід категорично заборонено

Джерело: