Контакт-центр (0312) 488-304
 
Контакт-центр (0312) 488-304

Новини

05.02.2020 / 14:51

Про тариф на розподіл говорили в облдержадміністрації

На питання відповідав голова правління АТ "Закарпатгаз" Віталій Шатило
Нарада про тариф на розподіл Нарада про тариф на розподіл ФОТО: АТ "Закарпатгаз"

Про тариф на розподіл говорили під час наради в облдержадміністрації. Ініціювали зустріч представники громадської ради при Закарпатській ОДА. Оскільки питання стосувалося актуального питання, яке в останні дні бʼє всі інформаційні запити, на зустріч запросили представників АТ «Закарпатгаз» та ТОВ “Закарпатгаз Збут”.

Голова правління АТ «Закарпатгаз» Віталій Шатило розповів присутнім про структуру та специфіку газорозподільної системи Закарпаття та основні функції, які виконує підприємство.

“Процес, результати якого бачимо нині, розпочався ще у 2010-му році, коли Верховна рада прийняла закон України «Про засади функціонування ринку природного газу». А вже у 2015-му був прийнятий ще один закон, вимогою якого стало відокремлення функцій розподілу від постачання природного газу. Тож тепер закарпатці отримують 2 квитанції: одну за газ як товар, а другу за розподіл (доставку) газу. Але людям варто зрозуміти, що це не нововведення. Тариф на розподіл вони сплачували завжди, але в складі загальної ціни”, – пояснив Віталій Шатило.

Представники АТ “Закарпатгаз” розповіли, що кошти сплачені за розподіл газу, витрачаються, крім іншого, на утримання та ремонт мережі. Щодня тисяча працівників дбають про те, аби вона працювала безперебійно та справно. А жителі, які цей газ отримують, були в безпеці.

 

Джерело: